Yhteystiedot

Oaj:n Kotkan Paikallisyhdistys
Korkeavuorenk. 2 C 71
48100 Kotka


email: oaj.kotka@kymp.net




Luottamusmiehet

kaudella 1.8.2011 - 31.7.2014

 

JUKO /OAJ/Kotkan kaupunki)

(Julkisalankoulutettujen neuvottelujärjestö)


Pääluottamusmies Minna Paavola

email: minna.a.paavola@kotka.fi

Kotkantie 3

48200 Kotka

gsm 040 827 0227

 

Luottamusmies Päivi Harsia (yläkoulut, lukiot)

email: paivi.harsia@kotka.fi

gsm 040 040 7376

 

Luottamusmies Timo Markkanen (alakoulut)

email: timo.markkanen@kotka.fi

gsm 040 839 3343

 

Luottamusmies Sari laitinen (varhaiskasvatus)

email: sari.laitinen@kotka.fi

 

JUKO/OAJ/EKAMI

Pääluottamusmies Kari Luotonen

email: kari.luotonen@ekami.fi

gsm 040 768 2317

 

Luottamusmies Hannele Aaltonen

email: hannele.aaltonen@ekami.fi

gsm 040 095 5830

 

Luottamusmies Anne Lehtonen

email: anne.lehtonen@ekami.fi

gsm 0400 539 773


 

OAJ/Kymenlaakson AMK


Pääluottamusmies Marja-Sisko Luode

email: marja-sisko.luode@kyamk.fi

gsm 044 702 8435

 

Luottamusmies Marja-Sisko Luode (tekniikka ja liikenne)

email: marja-sisko.luode@kyamk.fi

gsm 044 702 8435

 

Luottamusmies  Jaana Hermunen (liiketoiminta ja kulttuuri)

email: jaana.hermunen@kyamk.fi

gsm 044-702 8906

 

Luottamusmies Merja Nurmi (sosiaali- ja terveysala)

email: merja.nurmi@kyamk.fi

gsm 0400-981 467